Užsakytos prekės pristatomos TIK per kurjerius ir paštomatus. Susisiekite: +37062087683 ar info@sololab.lt.

Antigenų testai - patikimas, saugus ir lengvas metodas pasitikrinti sveikatą

Įsibėgėjus antrajai viruso bangai, mokslininkai sparčiai tobulėja ir siūlo daugiau įvairių žmonių testavimo galimybių. Šiuo metu virusui nustatyti yra trijų tipų tyrimai: molekuliniai, antikūnų ir antigenų. Pirmasis, taip pat žinomas kaip PGR testas, yra dažniausiai naudojamas valstybinėse, privačiose ligoninėse bei specialiose testavimo stotelėse. Gydytojas ima mėginį iš nosiaryklės, o rezultatų gavimas gali trukti iki dviejų parų. Šio tyrimo rezultatams išgauti yra reikalinga laboratorija, todėl visas procesas užtrunka ilgiau. Pagrindinis antikūnų testo tikslas yra nustatyti, ar asmuo yra persirgęs virusu ir jo organizmas yra pagaminęs antikūnų. Antikūnų testas yra atliekamas su kraujo mėginiu, o jo rezultatus galima matyti jau po 15-kos minučių.

Vis daugiau ekspertų kalba apie antigenų tyrimą, kaip apie patikimą ir greitesnę testavimo alternatyvą. Jis, kaip ir molekulinis tyrimas, yra atliekamas su mėginiu iš nosiaryklės. Priešingai nei atliekant molekulinį testą, antigenų tyrimas yra daug greitesnis, o jo rezultatams gauti nereikia laboratorijos, nes visa reikalinga įranga atkeliauja vienoje pakuotėje. Šiuos testus galima užsisakyti internetu ir saugiai atlikti. Didžiausi pasaulinio lygio gamintojai jau siūlo antigenų tyrimus, kurių jautrumas siekia net iki 97,6%, teigia Tarptautinis Ligų Kontrolės ir Prevencijos Centras.

Šis centras taip pat teigia, jog, „Antigeno tyrimai yra imunologiniai tyrimai, kuriais nustatomas konkretaus viruso antigeno buvimas, o tai reiškia dabartinę virusinę infekciją. Šiuo metu leidžiama atlikti antigeno tyrimus su nosiaryklės ar nosies tamponų mėginiais, dedamais tiesiai į tyrimo ekstrahavimo buferį ar reagentą. Šiuo metu leidžiami antigeno tyrimai nėra ribojami tik tam tikro amžiaus asmenims. “

Taip pat, svarbu pabrėžti, jog JAV Maisto ir Vaistų Administracija oficialiai leido ir paskatino antigenų testus naudoti plačiau, siekiant kuo greičiau ir plačiau aptikti virusą. Šio testo patikimumas yra pagrįstas, o pats tyrimas – plačiai naudojamas visame pasaulyje.

Antigenų testas gali būti patikimas, lengvas ir saugus būdas pasitikrinti savo sveikatą bei jaustis saugiai. Užsisakant testus internetu, užtikrinamas greitas ir bekontaktis pristatymas.

 

Įsigyti galite čia.