Užsakytos prekės pristatomos TIK per kurjerius ir paštomatus. Susisiekite: +37062087683 ar info@sololab.lt.

Taisyklės, kuriomis patariama vadovautis atliekant sveikatos diagnostikos testus namuose

“Prieš atliekant testą, būtina perskaityti atlikimo instrukciją”, tai frazė, kurią ne kartą esame girdėję ir skaitę ant įvairiausių greitųjų diagnostikos testų pakuočių. Vis tik ne visi esame linkę vadovautis instrukcijomis ir paskubomis atlikdami testus rizikuojame juos sugadinti. Nurodymas įsigilinti į instrukcija yra rašomas tam, kad viskas būtų atlikta taip, kaip reikalauja gamintojas ir kad žmogus, atliekantis testą gautų kuo tikslesnį rezultatą. Namų sąlygomis atliekant greituosius diagnostikos testus privaloma laikytis šių nurodymų:

  • Pirmiausia, prieš naudojant testą, reikia patikrinti jo tinkamumo naudoti laiką
  • Perskaityti visas testo instrukcijas ir nuosekliai laikytis gamintojo reikalavimų. Jei turite regos sutrikimų ar judėjimo problemų, norint atlikti diagnostinį testą siūloma kreiptis pagalbos į kitą asmenį
  • Atlikus testą, vadovaujantis instrukcijomis įvertinti rezultatą
Ar greitieji testai gali meluoti?

🔎 Klaidingą neigiamą atsakymą testai paprastai parodo, jei yra atliekamas per anksti. Nors ir yra ypač jautrių testų, rekomenduojama vadovaujantis instrukcijas tinkamai atlikti testą. Nesuklysite, jei atliksite bent kelis greituosius diagnostikos testus.

🔎 Klaidingą teigiamą atsakymą testas gali parodyti, jei jo galiojimo laikas pasibaigęs, taip pat jei atsakymo laukiate ilgiau nei rekomenduoja instrukcija arba dėl kitų priežasčių (hormonų, vartojamų medikamentų, kitų ligų).

Diagnostinis testas atliekamas namuose, yra pirminė informacija arba signalas apie sveikatos būklę. Tačiau labai svarbu suprasti, kad vien testo rezultato neužtenka. Atlikti tikslią ir kompetentingą diagnozę gali tik gydytojas. Medicininio išsilavinimo neturintis asmuo gali klaidingai interpretuoti testo rezultatus.

Taigi, gavus teigiamą ar neigiamą testo rezultatą rekomenduojama kreiptis į pirminės sveikatos priežiūros specialistą galutinei diagnozei nustatyti.